Aktywowanie aplikacji

W Kaspersky Security Center licencja może obejmować różne grupy funkcji. Aby mieć pewność, że program Kaspersky Security for Mobile jest w pełni funkcjonalny, licencja dla Kaspersky Security Center, zakupiona przez organizację, musi oferować funkcję Zarządzanie urządzeniami mobilnymi. Funkcja Zarządzanie urządzeniami mobilnymi jest przeznaczona do łączenia urządzeń mobilnych z Kaspersky Security Center i zarządzania nimi.

Szczegółowe informacje na temat licencjonowania Kaspersky Security Center i opcji licencjonowania można znaleźć pod adresem pomocy Kaspersky Security Center.

Jeśli program Kaspersky Endpoint Security for Android został aktywowany, informacje o licencji zostaną dostarczone na urządzenie mobilne wraz z profilem po zsynchronizowaniu urządzenia z Kaspersky Security Center.

Jeśli aktywacja aplikacji nie zostanie zakończona w przeciągu 30 dni od zainstalowania aplikacji na urządzeniu mobilnym, aplikacja zostanie automatycznie przełączona w tryb ograniczonej funkcjonalności. W tym trybie większość komponentów aplikacji nie działa. Po przełączeniu w ograniczony tryb funkcjonalności aplikacja przestanie wykonywać automatyczną synchronizację z Kaspersky Security Center. Dlatego też, jeśli z jakiegoś powodu aktywacja aplikacji nie zakończyła się w przeciągu 30 dni od zainstalowania aplikacji, użytkownik musi ręcznie zsynchronizować urządzenie z Kaspersky Security Center.

W tej sekcji

Aktywowanie aplikacji w Kaspersky Security Center

Aktywowanie Kaspersky Endpoint Security for Android bez użycia Kaspersky Security Center

Przejdź do góry