Wymagania sprzętowe i programowe

Aby aplikacja Kaspersky Endpoint Security działała poprawnie, komputer powinien spełniać określone wymagania.

Minimalne wymagania ogólne:

Obsługiwane systemy operacyjne dla stacji roboczych:

Algorytm podpisu modułu SHA-1 jest przestarzały według firmy Microsoft. Aktualizacja KB4474419 jest wymagana do pomyślnej instalacji Kaspersky Endpoint Security na komputerze działającym pod systemem operacyjnym Microsoft Windows 7. Więcej informacji o tej stronie można znaleźć na stronie internetowej pomocy technicznej firmy Microsoft.

Więcej informacji na temat obsługi systemu operacyjnego Microsoft Windows 10 można znaleźć w Bazie wiedzy na stronie działu pomocy technicznej.

Więcej informacji na temat obsługi systemu operacyjnego Microsoft Windows 11 można znaleźć w Bazie wiedzy na stronie działu pomocy technicznej.

Obsługiwane systemy operacyjne dla serwerów:

Algorytm podpisu modułu SHA-1 jest przestarzały według firmy Microsoft. Aktualizacja KB4474419 jest wymagana do pomyślnej instalacji Kaspersky Endpoint Security na komputerze działającym pod systemem operacyjnym Microsoft Windows Server 2008 R2. Więcej informacji o tej stronie można znaleźć na stronie internetowej pomocy technicznej firmy Microsoft.

Więcej informacji na temat obsługi systemów operacyjnych Microsoft Windows Server 2016 i Microsoft Windows Server 2019 można znaleźć w Bazie wiedzy na stronie działu pomocy technicznej.

Więcej informacji na temat obsługi systemu operacyjnego Microsoft Windows 2022 można znaleźć w Bazie wiedzy na stronie działu pomocy technicznej.

Obsługiwane typy serwerów terminalowych:

Obsługiwane platformy wirtualne:

Kaspersky Endpoint Security obsługuje pracę z następującymi wersjami Kaspersky Security Center:

Przejdź do góry