Vertrouwde computers toevoegen voor externe gegevensencryptie

Als uw organisatie externe gegevensencryptie gebruikt in de workflow bestandsuitwisseling, moet u een lijst met vertrouwde computers maken. Kaspersky Endpoint Security houdt geen toezicht op gegevensencryptie door vertrouwde computers.

De service Aanmelden controleren moet zijn ingeschakeld om adressen te kunnen uitsluiten van de bescherming van gedeelde mappen tegen externe encryptie. Standaard is de service Aanmelden controleren uitgeschakeld (voor gedetailleerde informatie over de inschakeling van de service Aanmelden controleren gaat u naar de website van Microsoft).

Adressen uitsluiten van de bescherming voor gedeelde mappen werkt niet op een externe computer als die externe computer werd ingeschakeld voordat Kaspersky Endpoint Security werd gestart. U kunt deze externe computer opnieuw opstarten nadat Kaspersky Endpoint Security is gestart om te verzekeren dat het uitsluiten van adressen van de bescherming voor gedeelde mappen op deze externe computer werkt.

Het wijzigen van de lijst met vertrouwde computers wordt mogelijk geblokkeerd door de eigenschappen van het bovenliggende beleid. Om de lijst te wijzigen, moet u toestaan dat de instellingen van vertrouwde zone in de Webconsole (het "hangslot" moet ontgrendeld zijn).

Vertrouwde zones zijn verschillend gegroepeerd in de Beheerconsole (MMC) en de Webconsole. Ook de manier waarop wijziging in de parameters voor de vertrouwde zone worden voorkomen, verschilt (verschillende "hangsloten"). We raden aan dat u alleen de Webconsole gebruikt om het programma te beheren. Als u de vertrouwde zone in verschillende consoles configureert, kan de beheerplug-in het "hangslot" terugzetten naar de standaardstatus.

Een vertrouwde computer toevoegen voor externe gegevensencryptie in de Beheerconsole (MMC)

Voeg een vertrouwde computer toe voor externe gegevensencryptie in de Webconsole en Cloudconsole

Een vertrouwde computer toevoegen voor externe gegevensencryptie in de interface van het programma

Naar boven