Rozpoczęcie pracy

Aby program Kaspersky Internet Security w pełni obsługiwał przeglądarki internetowe, w przeglądarkach należy zainstalować i włączyć rozszerzenie Kaspersky Protection. Kaspersky Internet Security używa rozszerzenia Kaspersky Protection do osadzenia skryptu w ruchu sieciowym i na stronie internetowej otwieranej w Bezpiecznej przeglądarce. Aplikacja wykorzystuje ten skrypt do interakcji ze stroną internetową oraz do wysyłania danych do banków, których strony internetowe są chronione przez moduł Bezpieczne pieniądze. Aplikacja chroni dane przesyłane przez skrypt przy użyciu podpisu cyfrowego. Kaspersky Internet Security może osadzać skrypt bez użycia rozszerzenia Kaspersky Protection.

Kaspersky Internet Security podpisuje dane przesyłane przez skrypt przy użyciu zainstalowanych antywirusowych baz danych i wysyła żądanie do Kaspersky Security Network. Aplikacja wysyła żądania do Kaspersky Security Network niezależnie od tego, czy zaakceptowałeś warunki Umowy Kaspersky Security Network.

Instalowanie rozszerzenia Kaspersky Protection w Microsoft Edge opartym na Chromium, Mozilla Firefox i Google Chrome

Rozszerzenie Kaspersky Protection nie jest automatycznie instalowane w Microsoft Edge opartym na Chromium, Mozilli Firefox i Google Chrome. Jeśli rozszerzenie Kaspersky Protection nie jest zainstalowane w przeglądarce, aplikacja wyświetli monit o przejście do strony pobierania rozszerzeń i ręczną instalację Kaspersky Protection po uruchomieniu przeglądarki.

Obsługa Yandex Browser

Jeśli korzystasz z przeglądarki Yandex Browser, działają następujące składniki aplikacji:

Komponenty Surfowanie incognito i Blokowanie banerów działają, ale nie mogą być skonfigurowane w Yandex Browser.

Przejdź do góry