Informacje o komponencie Czyszczenie komputera

Korzystając z Kaspersky Internet Security, możesz przeskanować swój komputer w poszukiwaniu aplikacji i rozszerzeń przeglądarki, które prawdopodobnie chciałbyś usunąć. Na przykład, mogą to być aplikacje i rozszerzenia przeglądarek, które zostały zainstalowane bez Twojej wiedzy, lub aplikacje i rozszerzenia, których rzadko używasz.

Kaspersky Internet Security regularnie analizuje aplikacje i rozszerzenia przeglądarki zainstalowane na komputerze, aby określić możliwe przyczyny ich usuwania, a także kategoryzuje wykryte aplikacje i rozszerzenia przeglądarki.

Możesz ręcznie uruchomić analizę zainstalowanych aplikacji i rozszerzeń przeglądarek czy też skonfigurować zaplanowaną analizę.

Informacje o wykrytych aplikacjach i rozszerzeniach przeglądarek są wyświetlane w oknie Centrum powiadomień. Możesz przejść do listy wykrytych obiektów z poziomu Centrum powiadomień.

Aplikacje i rozszerzenia, które chcesz zachować, zostaną dodana do listy wykluczeń. Możesz przeglądać i modyfikować listę wykluczeń.

Możesz kliknąć odnośnik Zgłoś denerwującą aplikację, aby wysłać do Kaspersky dane na temat aplikacji, które powodują problemy.

Przejdź do góry