Bezpieczne pieniądze

Bezpieczne pieniądze sprawdzają autentyczność znanych systemów płatności internetowych oraz stron bankowości elektronicznej. Lista znanych systemów płatności internetowych oraz stron bankowości elektronicznej jest aktualizowana jako część baz danych aplikacji.

Jeśli otwierasz stronę internetową banku, której certyfikat lub adres internetowy nie jest godny zaufania, Kaspersky Internet Security wyświetli komunikat w przeglądarce informujący, że odwiedzenie tej strony internetowej nie jest bezpieczne. Jeśli jest zainstalowane rozszerzenie Kaspersky Security, Kaspersky Internet Security także wyświetli powiadomienia informujące, czy stron internetowa jest godna zaufania.

Włącz/wyłącz moduł Bezpieczne pieniądze

Jeśli wierzysz, że niektóre strony internetowe nie znajdują się w obszarze ochrony Bezpiecznych pieniędzy lub chcesz, żeby ochrona Bezpiecznych pieniędzy działała na stronach internetowych, które nie należą do kategorii systemów płatności i stron internetowych banków, możesz ręcznie dodać je do ochrony.

Ręcznie dodaj/usuń stronę banku, systemu płatności lub sklepu internetowego do/z Bezpiecznych pieniędzy

Ważne: Powiadomienia modułu Bezpieczne pieniądze są dostępne tylko dla przeglądarek, w których zainstalowano rozszerzenie Kaspersky Security.

Jeśli Kaspersky Internet Security nie może zweryfikować certyfikatu strony internetowej

Jeśli pojawi się powiadomienie o problemie z weryfikacją certyfikatu na stronie internetowej, oznacza to, że strona internetowa, którą chcesz otworzyć, nie przeszła sprawdzania pod kątem autoryzacji. Zalecamy, aby nie odwiedzać tej strony internetowej. Szczegółowe informacje o tym problemie i możliwe przyczyny problemu z weryfikacją certyfikatu znajdziesz na stronie internetowej pomocy technicznej (Baza wiedzy).

Przejdź do góry