Kaspersky Internet Security posiada następujące znane problemy i możliwe rozwiązania na urządzeniach ASUS:
Na urządzeniach z zainstalowanym Asus Mobile Manager, po skonfigurowaniu Kaspersky Internet Security, a następnie zamknięciu go z ostatnich aplikacji, Asus Mobile Manager może blokować automatyczne uruchamianie Kaspersky Internet Security. W rezultacie Kaspersky Internet Security nie będzie w stanie odbierać i uruchamiać poleceń z My Kaspersky.
Z uwagi na funkcjonalność oprogramowania układowego w urządzeniu ASUS ZenFone 2, aplikacja może nie uruchamiać się automatycznie po ponownym uruchomieniu urządzenia. Zalecane jest dodanie Kaspersky Internet Security do aplikacji, które mogą być automatycznie uruchamiane, lub ręcznie uruchomić aplikację po ponownym uruchomieniu urządzenia.
Na urządzeniach Asus z systemem Android 7.1.1, polecenie Usuwanie danych może nie usunąć danych z karty SD. Aby zminimalizować ryzyko, że dane wpadną w niepowołane ręce, nie zapisuj poufnych danych na kartach SD na tych urządzeniach.
Na urządzeniu Asus ZenFone 4 Max (ZC554KL) Kaspersky Internet Security może nie blokować przychodzących połączeń spamowych.