Przenoszenie ustawień VPN do Kaspersky Internet Security for Android

Teraz możesz korzystać z VPN w ulepszonej aplikacji typu „wszystko w jednym” — Kaspersky Internet Security for Android. Ta aplikacja ma wszystko, czego potrzebujesz do zapewnienia ochrony i prywatności, a także wszystkie inne funkcje Kaspersky Security Cloud i Kaspersky VPN Secure Connection.

Jeśli zainstalujesz Kaspersky Internet Security, dotknij VPN i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby przenieść swoje ustawienia VPN.

Po przeniesieniu tych ustawień, VPN będzie działało za pośrednictwem Kaspersky Internet Security. W tym samym czasie funkcjonalność VPN przestanie działać w Kaspersky Security Cloud i Kaspersky VPN Secure Connection, a użytkownik może usunąć te aplikacje.

Bezpieczne połączenie zostanie automatycznie wyłączone w momencie, gdy ustawienia VPN są przesyłane do Kaspersky Internet Security.

Obie aplikacje powinny być połączone z jednym kontem My Kaspersky. Jeśli zdecydujesz się użyć innych kont My Kaspersky, tylko pomoc techniczna może pomóc w przeniesieniu Twojej subskrypcji z jednego konta na inne.

Jeśli masz konto My Kaspersky z subskrypcją Premium na Kaspersky VPN Secure Connection, możesz zalogować się na to konto w Kaspersky Internet Security i użyć subskrypcji.

Jeśli korzystałeś z anonimowej subskrypcji dla Kaspersky VPN Secure Connection, będziesz musiał połączyć się ze swoim kontem My Kaspersky. W rezultacie Twoja subskrypcja przestanie być anonimowa.

Ustawienia nie mogą zostać przeniesione z powrotem z Kaspersky Internet Security. Jeśli zdecydujesz się dalej używać Kaspersky Security Cloud lub Kaspersky VPN Secure Connection, konieczne będzie ręczne skonfigurowanie ustawień VPN.

Przejdź do góry