VPN ayarlarını Android için Kaspersky Internet Security'ye aktarma

Artık yükseltilmiş, hepsi bir arada Android için Kaspersky Internet Security uygulamasında VPN kullanabilirsiniz. Bu uygulama, korunma ve gizliliğiniz için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Uygulama ayrıca diğer tüm Kaspersky Security Cloud ve Kaspersky VPN Secure Connection özelliklerini de içerir.

Kaspersky Internet Security'yi kurduğunuzda, VPN'e dokunun ve VPN ayarlarınızı aktarmak için ekrandaki talimatları izleyin.

Bu ayarlar aktarıldıktan sonra, VPN işlevi Kaspersky Internet Security aracılığıyla çalışacaktır. Aynı zamanda VPN işlevi Kaspersky Security Cloud ve Kaspersky VPN Secure Connection uygulamalarında çalışmayı durduracaktır. Bu noktada bu uygulamaları silebilirsiniz.

VPN ayarları Kaspersky Internet Security'ye aktarılırken güvenli bağlantı otomatik olarak kapatılacaktır.

Her iki uygulama da bir My Kaspersky hesabına bağlı olmalıdır. Farklı My Kaspersky hesapları kullanmaya karar verirseniz, aboneliğinizi bir hesaptan diğerine aktarmanıza yalnızca Teknik Destek ekibi yardımcı olabilir.

Kaspersky VPN Secure Connection Premium aboneliğine sahip bir My Kaspersky hesabınız varsa, Kaspersky Internet Security'de oturum açabilir ve aboneliği kullanabilirsiniz.

Kaspersky VPN Secure Connection için bir anonim abonelik kullandıysanız My Kaspersky hesabınıza bağlanmanız gerekecektir. Bu işlemin sonucu olarak aboneliğinizin anonimliği kaldırılacaktır.

Ayarlar, Kaspersky Internet Security'den geri aktarılamaz. Kaspersky Security Cloud veya Kaspersky VPN Secure Connection'ı kullanmaya devam etmeye karar verirseniz VPN ayarlarını elle ayarlamanız gerekir.

Sayfanın başına git