O poskytování údajů (EU, Velká Británie, obyvatelé amerického státu Kalifornie, Brazílie)

Zobrazit informace o datech poskytovaných společnosti Kaspersky při používání předchozích verzí aplikace.

Data poskytnutá společnosti Kaspersky pomocí aplikace Kaspersky verze 11.64.X.XXX a novějších

Společnost Kaspersky chrání veškeré takto získané informace v souladu se zákonem a příslušnými pravidly společnosti Kaspersky. Data jsou přenášena zabezpečeným kanálem.

Používáme osobní i jiné než osobní údaje.

Osobní údaje

Osobní údaje poskytnuté na základě licenční smlouvy s koncovým uživatelem, Zásady ochrany osobních údajů, Prohlášení týkající se marketingu nebo Prohlášení společnosti Kaspersky Security Network si můžete prohlédnout v příslušném právním dokumentu.

Zobrazit právní dokument

Neosobní údaje

Následující neosobní údaje používáme k udržení základní funkčnosti softwaru:

Aby byl zajištěn nepřerušovaný provoz softwaru, musí poskytovatel služeb třetích stran zpracovat a přijmout následující informace o licenci, kterou jste získali, a o počítači, na který budete software instalovat:

Držitel práv není odpovědný za zpracování údajů, když používáte služby třetích stran. Používáním softwaru pro přístup a/nebo používání služeb třetích stran nesete odpovědnost za seznámení se s pravidly a postupy zpracování dat popsanými v zásadách ochrany osobních údajů poskytovatele služeb třetích stran.

Poskytovatel služby třetích stran zpracovává informace v souladu se svými zásadami ochrany osobních údajů. Kompletní obsah naleznete na https://firebase.google.com/terms/crashlytics-app-distribution-data-processing-terms

Začátek stránky