Veri sağlanması hakkında (diğer bölgeler)

Uygulamanın önceki sürümlerini kullanırken Kaspersky'ye sağlanan veriler hakkındaki bilgileri görüntüleyin.

Kaspersky uygulamasının 11.89.X.XXX ve sonraki sürümlerini kullanırken Kaspersky'ye sağlanan veriler

Kaspersky, yasalar ve geçerli Kaspersky kuralları doğrultusunda alınan bilgileri korur. Veriler, güvenli bir kanal üzerinden iletilir.

İlgili yasal belgede her yasal belgenin şartları kapsamında sağlanan verilerin listesini görüntüleyebilirsiniz.

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini, Gizlilik Politikasını veya Kaspersky Security Network Bildirimini görüntüleyin

Ek olarak, Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesini kabul ederek Kaspersky'ye aşağıdaki verileri sağlamayı kabul edersiniz:

Yazılımın temel işlevlerini sağlamak amacıyla aşağıdaki veriler otomatik ve düzenli olarak Huawei Push Kit'e gönderilecektir:

Veriler güvenli bir kanal aracılığıyla Huawei Push Kit'e iletilir. Bilgilere erişim ve bilgilerin korunması, Huawei Push Kit hizmetinin ilgili kullanım koşullarına tabidir.

Samsung cihazlarına önceden yüklenmiş Yazılımın temel işlevini sağlamak için aşağıdaki veriler otomatik ve düzenli olarak SbS Softline'a gönderilecektir:

Veriler güvenli bir kanal aracılığıyla SbS Softline’a iletilir. Bilgiye erişim ve bilgilerin korunması gizlilik politikasına tabidir. İçeriğinin tamamını http://samsung.enaza.ru/get_av/privacypolicy adresinde bulabilir ve okuyabilirsiniz.

Sosyal Gizlilik işlevi, Google ve Facebook hizmetlerindeki gizlilik ayarlarınızı yönetmenize yardımcı olur. Yazılımın kullanımı sırasında aşağıdaki veriler, beyan edilen amaca ulaşılması için otomatik ve düzenli olarak seçtiğiniz hizmete gönderilecektir:

Veriler, güvenli bir kanal aracılığıyla seçtiğiniz hizmete iletilir. Seçtiğiniz hizmette verilerin nasıl işlendiğine dair bilgiler, ilgili hizmetin Gizlilik beyanında sağlanır.

Hizmetin kullanılabilirliği, bölgeye ve kullanılan Yazılımın sürümüne bağlıdır ve bölgeye ve sürüme göre değişiklik gösterebilir.

QR Tarayıcısı işlevini sağlamak için Huawei hizmetine aşağıdaki veriler iletilecek ve hizmet tarafından işlenecektir:

Huawei servisinde veri işleme, güvenli bir kanal üzerinden gerçekleştirilir. Veri işleme süreci Huawei gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştirilir. Bu politikaya şu adresten erişilebilir: https://consumer.huawei.com/en/privacy/privacy-policy/.

Sayfanın başına git