Извършване на първична конфигурация на Блокиране на приложение

За да използвате Блокиране на приложение, Вие трябва първо да го конфигурирате и да зададете таен код за приложението, ако вече не сте направили това.

Помощникът за настройка на Блокиране на приложение може да бъде стартиран само веднъж. Вие можете да конфигурирате Блокиране на приложение по-късно в настройките на приложението.

За да направите първична конфигурация на Блокиране на приложение:

  1. Отворете панела за бързо стартиране на Kaspersky Internet Security.
  2. Натиснете Блокиране на приложение.

    Това стартира помощникът за настройка на Блокиране на приложение.

  3. Вижте описанието на функциите и натиснете Напред.
  4. Включете достъпност за Kaspersky Internet Security. Приложението се нуждае от достъпност, за да заключва приложения.

    За да включите достъпност:

    1. На екрана с информацията за достъпност, натиснете Напред.

      Отваря се списък с инсталирани на устройството приложения.

    2. Изберете от списъка Kaspersky Internet Security.
    3. ВКЛЮЧЕТЕ Kaspersky Internet Security.
    4. Потвърдете операцията като натиснете OK.
    5. Върнете се към Kaspersky Internet Security.
  5. ВН прозореца на Блокиране на приложение, превключете на ВКЛ превключватели за приложенията, които искате да защитите.
  6. Задайте заключване на екрана, ако вече не сте го направили по време на първоначалната конфигурация на Защита от кражба или Защита за поверителност.

Блокиране на приложение е конфигурирана. Показан е списък със защитените с таен код приложения.

Начало на страницата