Kaheastmelise kinnitamise seadistamine

Konto turvalisuse parandamiseks saad seadistada kaheastmelise kinnitamise. Kui see funktsioon on lubatud, ei saa keegi sinu kontole sisse logida muidu kui sinu parooli ja ühekordse turvakoodiga, mis saadetakse sinu mobiiltelefoninumbrile või genereeritakse sinu autentimisrakenduses.

Pärast kaheastmeline kinnitamise seadistamist pead kaitsma oma mobiiltelefoni (kadumise, varguse jms eest) ning tagama juurdepääsu oma telefoninumbrile. Kui kaotad juurdepääsu oma telefoninumbrile, siis ei pruugi sa enam saada oma My Kaspersky kontole sisse logida. Lisaks mobiiltelefonile soovitame autentimisrakenduse seadistada ka mõnes muus seadmes. See võimaldab sul kontosse sisse logida ja vargatõrjefunktsioone kasutada ka siis, kui mobiiltelefon läheb kaotsi või see varastatakse.

Kaheastmelise kinnitamise seadistamine mobiiltelefoninumbri kaudu

Kaheastmelise kinnitamise seadistamine autentimisrakenduse kaudu

Telefoninumbri muutmine

Kui seadistad kaheastmelise kinnitamise, keelatakse turvaküsimus jäädavalt.

Kui kasutusel on vanem Kaspersky rakendus, mis ei toeta kaheastmelist kinnitamist, ei pruugi selle ja konto vahel ühenduse loomine võimalik olla. Kui rakendus ei saa ühendust luua, teatakse sellest e-posti teel. Ühendusprobleemide lahendamiseks uuenda rakendus uusimaks versiooniks. Uusimad versioonid saab alla laadida jaotises Allalaadimised.

Loe ka

Teave kaheastmelise kinnitamise kohta autentimisrakenduse kaudu

Autentimisrakenduste seadistamine mitmes seadmes

Lehe algusse