Informacje o Kaspersky Safe Kids

Kaspersky Safe Kids monitoruje bezpieczeństwo dzieci w internecie i codziennym życiu. To rodzic decyduje, co uważa za bezpieczne dla swojego dziecka: jakie strony internetowe może odwiedzać, jak daleko od domu może przebywać, a także ile godzin może spędzać na korzystaniu z komputera lub smartfona. Aplikacja pilnuje, żeby dziecko przestrzegało reguł określonych przez rodzica.

Kaspersky Safe Kids jest odpowiedni dla dzieci w każdym wieku. Jeśli określisz rok urodzenia dziecka w Kaspersky Safe Kids, aplikacja automatycznie wybierze ustawienia odpowiednie dla tego wieku.

Jeśli Twoje dziecko surfuje w internecie, Kaspersky Safe Kids:

Jeśli dziecko spędza czas przy komputerze, tablecie lub smartfonie, Kaspersky Safe Kids:

Jeśli nie jesteś ze swoim dzieckiem, Kaspersky Safe Kids:

Program Kaspersky Safe Kids można zainstalować na urządzeniach z systemami: Windows, macOS, Android i iOS.

Aby monitorować bezpieczeństwo dzieci, należy zainstalować Kaspersky Safe Kids na każdym urządzeniu, z którego korzystają.

Ustawienia Kaspersky Safe Kids

Możesz zmienić domyślne ustawienia Kaspersky Safe Kids i wyświetlić raporty o aktywności dziecka w sekcji Dzieci na stronie My Kaspersky. Aby zalogować się do portalu My Kaspersky, musisz posiadać konto My Kaspersky.

Możesz także zainstalować Kaspersky Safe Kids na swoim smartfonie, ustawić aplikację do korzystania przez rodzica i sprawdzania ustawień, powiadomień i raportów w aplikacji.

Na urządzeniach iOS 13 funkcja monitorowania korzystania z internetu ma pewne ograniczenia. Dowiedz się więcej

Ze względu na aktualizację polityki Google Play dotyczącej dostępu aplikacji Android do wiadomości SMS i rejestru połączeń użytkowników, zostaliśmy zmuszeni do usunięcia funkcji Monitorowanie Połączeń i wiadomości SMS na urządzeniach Android dzieci. Dowiedz się więcej

Przejdź do góry