Satın alınan uygulama nasıl indirilir

Aboneliğiniz ilgili bilgileri zaten hesabınıza eklediyseniz, uygulamalarınızı Abonelikler panelinden indirebilirsiniz. Sizinle paylaşılmış bir Kaspersky aboneliği varsa bunu da Abonelikler panelinde görebilirsiniz. Sizinle paylaşılan uygulamayı, abonelik etkin ve boş yuvalar var olduğu sürece indirebilirsiniz.

Ürünlerimizin yalnızca en son sürümlerini kullanmanızı ve aboneliklerinizi zamanında yenilemenizi öneririz. Uygulamanın önceki sürümlerinden birini indirmeniz gerekiyorsa ve aboneliğiniz buna izin vermiyorsa yardım için lütfen Teknik Destek ile iletişim kurun.

Satın aldığınız uygulamayı indirmek için:

  1. Abonelik bölümüne gidin.
  2. İlgilendiğiniz aboneliğe tıklayın.
  3. İndir düğmesine tıklayın.
  4. Varsayılan indirme seçeneğini onaylayın.

Diğer indirmeler bölümünde, QR kodu veya e-postanıza gönderilecek bir bağlantı gibi diğer mevcut indirme seçeneklerini de bulabilirsiniz.

iOS çalıştıran tablet için bir uygulama indiriyorsanız App Store bağlantısına tıklamak yerine Mac için bir yazılım paketi indirmeniz istenir. Bunun nedeni varsayılan Safari ayarlarının mobil sürümünü değil de sitenin masaüstü sürümünü göstermesidir. Tarama ayarlarından bu seçeneği kapatabilir veya Diğer indirmeler ve App Store'da İndir bölümüne tıklayabilirsiniz.

Uygulama indirilemiyorsa bunun birkaç nedeni olabilir:

Abonelik yenilemeden sonra etkinleştirilmediği takdirde, My Kaspersky portalında veya uygulamanın kendisinde abonelik etkinleştirme kodunun tekrar eklenmesi gerekir.

Kaspersky VPN Secure Connection uygulaması paylaşılamaz. Güvenli bağlantı işlevselliğini yalnızca abonelik sahibi kullanabilir. Bir aboneliğe sahipseniz ve Kaspersky VPN Secure Connection'ı Abonelikler panelinizde bulamıyorsanız, başka bir e-posta adresi ile kaydetmiş olabilirsiniz. Aboneliğinizi geri yüklemek ve Kaspersky VPN Secure Connection'ı hesabınıza bağlamak için Teknik Destek ile iletişim kurabilirsiniz.

Kaspersky VPN Secure Connection için ayrı bir abonelik satın alabilir ve bunu hesabınıza bağlayabilirsiniz.

Ayrıca bkz

Bir cihaz hesabınıza nasıl bağlanır

Hesabınıza manuel olarak abonelik ekleme

Sayfanın başına git