Kaspersky Safe Kids hakkında

Kaspersky Safe Kids, çocuklarınızın güvenliğini internette ve günlük hayatınızda izler. Çocuklarınız için neyin güvenli olduğuna: hangi web sitelerini ziyaret edebileceklerine, evden ne kadar uzaklaşacaklarına ve bilgisayar veya akıllı telefonu kullanarak kaç saat harcayabileceklerine siz karar verirsiniz. Uygulama, çocuklarınızın belirlediğiniz kurallara uymalarını sağlar.

Kaspersky Safe Kids, her yaştaki çocuk için uygundur. Çocuğun doğum yılını Kaspersky Safe Kids'de belirttiğinizde, uygulama o yaşa uygun ayarları otomatik olarak seçer.

Çocuklarınız internette gezinirken Kaspersky Safe Kids size aşağıdaki gibi yardımcı olur:

Çocuklarınız bilgisayarda, tablette veya akıllı telefonda vakit geçirdiğinde, Kaspersky Safe Kids size aşağıdaki gibi yardımcı olur:

Kaspersky Safe Kids, çocuklarınızla birlikte olmadığınızda size aşağıdaki gibi yardımcı olur:

Kaspersky Safe Kids, Windows, MacOS, Android ve iOS cihazlarına yüklenebilir.

Çocuklarınızın güvenliğini izlemek için kullandıkları her cihaza Kaspersky Safe Kids yükleyin.

Kaspersky Safe Kids ayarları

My Kaspersky'deki Çocuklar bölümünde Kaspersky Safe Kids varsayılan ayarlarını değiştirebilir ve çocuklarınızın etkinliği hakkındaki raporları görüntüleyebilirsiniz. My Kaspersky'ye giriş için My Kaspersky hesabınız olması gerekir.

Ayrıca akıllı telefonunuza Kaspersky Safe Kids'i yükleyebilir, uygulamayı ebeveynlerin kullanacağı şekilde ayarlayabilir ve uygulamadaki ayarları, bildirimleri ve raporları kontrol edebilirsiniz.

iOS 13 cihazlarında, İnternet kullanımı izleme özelliğinin bazı sınırlamaları vardır. Daha fazla bilgi

Android uygulamalarının kullanıcıların SMS mesajlarına ve arama kaydına erişmesiyle ilgili Google Play ilkesinde yapılan güncellemeler nedeniyle, çocukların Android cihazlarındaki Çağrı ve SMS izleme özelliğini kaldırmak zorunda kaldık. Daha fazla bilgi

Sayfanın başına git