Informacje o haśle głównym

Hasło główne to hasło, którego Kaspersky Password Manager używa do ochrony danych, w tym innych haseł. Hasło główne tworzysz podczas wstępnej konfiguracji Kaspersky Password Manager. Za każdym razem, gdy chcesz uzyskać dostęp do magazynu danych, Kaspersky Password Manager prosi o podanie hasła głównego. Jeśli urządzenie obsługuje Touch ID i jest on włączony w Kaspersky Password Manager, możesz wykorzystać go do odblokowania magazynu.

Zalecane jest ustawienie hasła głównego zawierającego przynajmniej osiem znaków, w tym duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne.

Ze względów bezpieczeństwa Kaspersky Password Manager nie przechowuje hasła głównego na żadnym urządzeniu ani w magazynie w chmurze. Zalecamy zapamiętanie hasła głównego lub zapisanie go i przechowywanie w bezpiecznym miejscu, ponieważ nie można go przywrócić lub odzyskać, gdy zostanie zapomniane.

Ważne: Jeśli zapomnisz swoje hasło główne, dostęp do danych nie będzie możliwy. W takiej sytuacji należy utworzyć nowy magazyn i zabezpieczyć go przy użyciu nowego hasła głównego. Wtedy możliwe będzie dodanie nowych danych do magazynu.

Zobacz również

Co należy zrobić, gdy użytkownik zapomni hasło główne?

Odblokowywanie magazynu

Przejdź do góry