Het onderdeel Diversen
Alles weergeven | Alles verbergen
In het onderdeel Diversen kunt u een geavanceerde configuratie van Kaspersky Password Manager instellen.
In het onderdeel Update kunt u automatische controles op updates in- en uitschakelen.
Zoek automatisch naar een nieuwe versie van Kaspersky Password Manager
Dit selectievakje schakelt de automatische controles op updates voor het programma in of uit.
Als het selectievakje is geselecteerd, controleert Kaspersky Password Manager automatisch op updates en vraagt het de gebruiker om de beschikbare updates te installeren.
Als het selectievakje is uitgeschakeld, gebeuren de controles op updates handmatig.
Standaard is dit selectievakje ingeschakeld.
In het onderdeel Proxyserver kunt u proxyserververbindingen configureren.
Configureren...
Als u op de knop Instellingen klikt, opent u het venster Instellingen voor verbinding via proxyserver waarin u de instellingen voor de proxyserververbinding kunt opgeven.
In het onderdeel Probleembewaking kunt u de optie in- of uitschakelen waarmee u technische informatie over de werking van het programma opslaat om deze vervolgens naar de Technische Support te versturen.
Programmagebeurtenissen registreren
Dit selectievakje schakelt de registratie van gebeurtenissen van Kaspersky Password Manager in of uit.
Als het selectievakje is ingeschakeld, registreert Kaspersky Password Manager automatisch gebeurtenissen van het programma.
Als het selectievakje is uitgeschakeld, worden geen gebeurtenissen van het programma geregistreerd.
Standaard is dit selectievakje uitgeschakeld.
Naar boven