Extensies van Kaspersky Password Manager beheren
Kaspersky Password Manager heeft extensies die in browsers worden ingebed om het automatisch aanmelden en automatisch invullen van velden voor gebruikersnamen en wachtwoorden op websites te ondersteunen. Standaard worden extensies geïnstalleerd wanneer Kaspersky Password Manager voor het eerst wordt gestart. U kunt een nieuwe extensie voor een browser handmatig installeren of een bestaande extensie verwijderen. De extensie voor de browser geeft u toegang tot de functies van Kaspersky Password Manager via de interface van de browser.
Zo installeert u de extensie voor de browser:
- Open het hoofdvenster van het programma.
- Klik onder in het venster op de knop
.
- Selecteer in het menu van het programma in het systeemvak de optie Instellingen.
Het venster met de programma-instellingen wordt geopend.
- Selecteer links in het venster het onderdeel Browser.
- Klik rechts in het venster op de knop Extensie installeren naast de naam van de browser waarvoor u de extensie wilt installeren.
De extensie van de geselecteerde browser is nu geïnstalleerd.
De extensie voor de browser Microsoft Internet Explorer wordt voor de accounts van alle gebruikers van het apparaat geïnstalleerd. Als u de extensie voor de browser Microsoft Internet Explorer niet langer wilt gebruiken, kunt u deze uitschakelen. Deze wijziging is niet van invloed op de accounts van de andere gebruikers van het apparaat.
De extensie wordt alleen uitgeschakeld in het venster met de instellingen van de webbrowser.
Zo verwijdert u een extensie:
- Open het hoofdvenster van het programma.
- Klik onder in het venster op de knop
.
- Selecteer in het menu van het programma in het systeemvak de optie Instellingen.
Het venster met de programma-instellingen wordt geopend.
- Selecteer links in het venster het onderdeel Browser.
- Klik rechts in het venster op de knop
naast de naam van de browser waarvoor u de extensie wilt verwijderen.
De extensie van de geselecteerde browser is verwijderd.
Kaspersky Password Manager detecteert de installatie van nieuwe browsers op uw apparaat en vraagt u automatisch de extensie in elke nieuwe browser te installeren.
De browsers Microsoft Internet Explorer, Google Chrome en Yandex Browser zijn klaar voor de installatie van de Kaspersky Password Manager-extensie zodra ze op het apparaat geïnstalleerd zijn.
De browser Mozilla Firefox is klaar voor de installatie van de Kaspersky Password Manager-extensie na de eerste opstart van het apparaat.