Aktualizowanie Kaspersky Security Center na węzłach klastra trybu failover Microsoft

Możesz zainstalować Serwer administracyjny w wersji 15.1 na każdym węźle klastra trybu failover Microsoft, na którym jest zainstalowana wcześniejsza wersja Serwera administracyjnego (począwszy od wersji 13.2). Podczas aktualizowania do wersji 15.1 wszystkie dane i ustawienia z poprzedniej wersji Serwera administracyjnego zostają zachowane.

Aby uaktualnić program Kaspersky Security Center na węzłach klastra trybu failover firmy Microsoft, wykonaj następujące czynności na dowolnym węźle klastra:

  1. Uruchom plik wykonywalny ksc_15.1_<numer kompilacji>_full_<wersja językowa>.exe.

    Zostanie otwarte okno z pytaniem o wybranie aplikacji firmy Kaspersky w celu aktualizacji. Kliknij odnośnik Zainstaluj Serwer administracyjny Kaspersky Security Center, aby uruchomić Kreator instalacji Serwera administracyjnego. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora.

  2. Przeczytaj treść Umowy licencyjnej i Polityki prywatności. Jeśli zgadzasz się na wszystkie warunki Umowy licencyjnej i Polityki prywatności, w sekcji Potwierdzam, że w pełni przeczytałem, rozumiem i akceptuję warunki oraz postanowienia następujących: zaznacz następujące pola:
    • Warunki i postanowienia tej Umowy licencyjnej użytkownika końcowego
    • Politykę prywatności opisującą zasady przetwarzania danych

    Zaznacz oba pola wyboru, aby kontynuować instalację.

    Jeśli nie akceptujesz Umowy licencyjnej lub Polityki prywatności, kliknij przycisk Anuluj, aby anulować aktualizację.

  3. W oknie Typ instalacji na klastrze wybierz opcję Klaster (instalacja na wszystkich węzłach klastra).

    Następnie instalator konfiguruje i kończy uaktualnianie Serwera administracyjnego na wszystkich węzłach klastra. Podczas aktualizacji nie można zmienić ustawień Serwera administracyjnego.

W rezultacie zainstalowałeś najnowszą wersję Serwera administracyjnego na węzłach klastra trybu failover Microsoft.

Przejdź do góry