My Kaspersky'ye bağlanma

Uygulamayı etkinleştirmek için My Kaspersky hesabınızda oturum açın ve böylece My Kaspersky'ye bağlanın. Cihazınız My Kaspersky'ye bağlı değilse Kaspersky Security Cloud çalışmaz. Bu cihazda daha önce başka bir Kaspersky uygulamasına kullanıcı bilgilerinizi girdiyseniz Kaspersky Security Cloud, My Kaspersky'ye otomatik olarak bağlanır. Uygulama cihazınızı My Kaspersky'ye otomatik olarak bağlayamazsa, oturum açmak için kimlik bilgilerinizi manuel olarak girmeniz gerekir.

My Kaspersky hesabınız varsa:

 1. Hesabı oluştururken kullandığınız e-posta adresini girin.
 2. Hesabınızın parolasını girin.
 3. Resimde gösterilen kodu girin ve Devam et düğmesine tıklayın.

  Bu adım sadece birkaç kez üst üste yanlış e-posta adresi veya parola girmeniz halinde gösterilir.

 4. My Kaspersky'de SMS yetkilendirmesini yapılandırırsanız telefonunuza yetkilendirme kodunu içeren bir kısa mesaj gönderilir. Giriş alanına yetkilendirme kodunu girin ve Devam et düğmesine tıklayın.

  Yetkilendirme kodunu içeren mesaj teslim edilmezse şunlardan birini yapın:

  • Kodu tekrar istemek için Yeni kod al düğmesine tıklayın.
  • Bu sorunu nasıl çözeceğinizi öğrenmek için Kodu almadınız mı düğmesine tıklayın.

  Bazı bölgelerde uygulama, veri sağlama düzenlemelerini okumanızı ve kabul etmenizi ister. Bildirimin koşullarını kabul ediyorsanız Kabul Et ve bağlan düğmesine tıklayın.

  Uygulama My Kaspersky'ye bağlanacaktır.

  • Zaten abonelik satın alıp My Kaspersky üzerinden etkinleştirme kodunu girdiyseniz, My Kaspersky'ye bağlandığınızda uygulama abonelikle birlikte etkinleştirilir.
  • Uygulama, birden fazla etkin lisans tespit ettiyse (örneğin Kaspersky Security Cloud Personal ve Kaspersky Security Cloud Family için) Abonelik seç penceresi açılır. Kaspersky Security Cloud'un hangi abonelik altında kullanılacağını seçmek için Seç düğmesine tıklayın.

  Henüz abonelik satın almadıysanız uygulama, Kaspersky Security Cloud – Free paketi altında etkinleştirilir.

My Kaspersky hesabınız yoksa

Sayfanın başına git