Veri sağlama hakkında

Uygulamanın önceki sürümleri kullanılarak Kaspersky'ye sağlanan verilere dair bilgileri görüntüleyin

Kaspersky Secure Connection 1.6.0.1316 ve sonraki sürümleri kullanılarak Kaspersky'ye sağlanan veriler

Kaspersky, bu şekilde alınan tüm bilgileri yasalara ve geçerli Kaspersky kurallarına göre korur. Veri, güvenli bir kanal üzerinden aktarılır.

Kullanıcı, Bilgisayar kullanılarak depolanmakta ve işlenmekte olan bilgilerin güvenliğini artırmak üzere zamanında önlemler alınması için yeni ve saptanması zor güvenlik tehditleri ile bunların kaynaklarını ve ayrıca güvenliği kırma tehditlerini keşfetmek amacıyla aşağıda listelenen bilgileri otomatik olarak temin etmeyi ve bilgi güvenliğiyle ilgili bilgiler ve reklam materyalleri almayı kabul eder.

Kullanıcı, yazılımın kalitesini iyileştirmek için aşağıda listelenen bilgileri otomatik olarak temin etmeyi kabul eder:

Yazılım kalitesini arttırmak ve adaptif senaryoların etkililiğini değerlendirmek için kullanıcı, aşağıda listelenen bilgilerin otomatik olarak sağlanmasını kabul eder:

Kullanıcı, en uygun bilgi ve reklamların oluşturulması için aşağıdaki bilgileri otomatik olarak sağlamayı kabul eder:

Yukarıda listelenen tüm amaçlar için Kullanıcı aşağıda listelenen bilgileri otomatik olarak temin etmeyi kabul eder:

Hak sahibi, alınan verileri bilgi güvenliği riskleriyle ilgili raporlar oluşturmak üzere kullanabilir.

Kaspersky, yasalar ve Kaspersky’nin geçerli kurallarıyla öngörüldüğü şekilde alınan herhangi bir bilgiyi korur. Bilgiler, şifreli iletişim kanalları üzerinden iletilir.

Yazılımın kullanımı sırasında aşağıdaki veriler, beyan edilen amaca ulaşılması için otomatik ve düzenli olarak AppsFlyer’a gönderilecektir:

Veriler güvenli bir kanal aracılığıyla AppsFlyer’a iletilir. Verilerin AppsFlyer'da nasıl işlendiğine dair bilgiler, https://www.appsflyer.com/privacy-policy/ adresinde yayımlanır.

Yazılımın kullanımı sırasında aşağıdaki veriler, beyan edilen amaca ulaşılması için otomatik ve düzenli olarak BigQuery'ye gönderilecektir:

Veriler, güvenli bir kanal aracılığıyla BigQuery'ye iletilir. Verilerin BigQuery'de nasıl işlendiğine dair bilgiler, https://cloud.google.com/terms/data-processing-terms adresinde yayımlanır.

Yazılım kalitesini yükseltmek ve hedef kitleyi analiz etmek için, aşağıdaki kişisel bilgilerden arındırılmış ve derlenmiş bilgileri Firebase hizmetine otomatik olarak sağlamayı kabul ediyorsunuz:

Uygulama performansını geliştirmemizi sağlamak için aşağıdaki verileri Crashlytics servisine otomatik olarak göndermeyi kabul edersiniz:

Veriler AppsFlyer, Firebase ve Crashlytics hizmetlerine şifreli bir kanal üzerinden gönderilir.

Bilgilere erişim ve bilgilerin korunması, AppsFlyer, Firebase ve Crashlytics hizmetlerinin ilgili kullanım koşullarıyla yönetilir.

Yazılımın temel işlevlerini sağlamak amacıyla aşağıdaki veriler otomatik ve düzenli olarak Firebase Cloud Messaging'e gönderilecektir:

Hak Sahibi, Firebase Cloud Messaging hizmetini sadece Google Inc.ın Firebase Cloud Messaging'e yönelik teknik şartları/dokümantasyonu doğrultusunda mesajların gönderilmesi için kullanır.

Uygulama performansının geliştirilmesi amacıyla, aşağıdaki verileri Firebase Performance Monitoring hizmetine otomatik olarak göndermeyi kabul edersiniz:

Veriler güvenli bir kanal aracılığıyla Firebase Performance Monitoring'e iletilir. Bilgilere erişim ve bilgilerin korunması, Firebase Performance Monitoring hizmetinin ilgili kullanım koşullarına tabidir.

VPN Sağlayıcının, Yazılımı kullanımınız sırasında hizmetlerine yönelik erişimin yasallığını doğrulaması gerekir. VPN Sağlayıcı, bunu gerçekleştirmek için aldığınız lisansa ve Yazılımı yüklediğiniz Bilgisayara ilişkin olarak aşağıda belirtilen bilgileri almak ve işlemek zorundadır:

My Kaspersky’de iki adımlı doğrulamayı desteklemek için, cihazınıza SMS mesajıyla gönderilen bir güvenlik kodunu girmeniz gerekir.

My Kaspersky hesabınızın güvenliğini sağlamak için, CAPTCHA karakterlerini girmeniz gerekir.

Sayfanın başına git