Slik kobler du en enhet fra et abonnement

Et abonnement lar deg bruke den utvidede versjonen av programmet på et visst antall enheter. Hvis abonnementet ditt tillater fem enheter, kan du velge hvilke fem enheter som skal bruke den utvidede versjonen av programmet. Hvis du allerede har koblet til fem enheter, men ikke ønsker å koble til enda en, kan du koble fra enheten som allerede brukes og koble til en annen enhet i stedet.

Den utvidede versjonen av programmet kan brukes hvis Kaspersky Secure Connection er installert på enheten og enheten er koblet til My Kaspersky.

Slik kobler du fra en enhet:

  1. Åpne hovedvinduet.
  2. Åpne hovedvinduet og klikk på VPN-meny-knappen.
  3. Velg elementet Abonnement fra menyen.
  4. I vinduet Abonnement klikker du på Koble enhet fra abonnementet link.

    Det åpnes da et vindu der du må bekrefte at du vil koble enheten fra abonnementet.

  5. Klikk på Koble fra.

Enheten din vil bli koblet fra My Kaspersky.

Når flere enheter enn det abonnementet ditt tillater prøver å koble til, vil vinduet Abonnement vise knappen Administrer enheter, som tar deg til My Kaspersky, i stedet for lenken Koble enheten fra abonnementet. Du finner mer informasjon om hvordan du kobler en enhet fra et abonnement her.

Toppen av siden