Kaspersky VPN Secure Connection neden gereklidir?

Genel Wi-Fi ağları, örneğin Wi-Fi ağı güvenlik açığı olan bir şifreleme iletişim kuralı veya zayıf bir parola kullanıyorsa yeteri kadar korunmuyor olabilir. Güvenli olmayan bir Wi-Fi ağı üzerinden internette bir şeyler satın aldığınızda, parolalarınız ve diğer gizli verileriniz şifrelenmemiş metinde aktarılır. Bilgisayar korsanları, banka kartı numaranız gibi gizli verilerinize müdahale edebilir ve paranıza erişebilir.

Bir Wi-Fi ağına bağlandığınızda, Kaspersky VPN Secure Connection ağın güvenliğini kontrol eder. Wi-Fi ağı güvenli değilse, Kaspersky VPN Secure Connection belirttiğiniz bölgede bulunan özel olarak ayrılmış bir sunucuyla güvenli bir bağlantıyı etkinleştirmek isteyip istemediğinizi sorar. Güvenli bağlantı etkinleştirildiğinde, web sitesinden gelen veriler önce ayrılan sunucu tarafından alınır. Kaspersky VPN Secure Connection ardından, verileri şifrelenmiş güvenli bağlantı üzerinden cihazınıza gönderir.

Kaspersky VPN Secure Connection şu avantajları sunar:

Kaspersky VPN Secure Connection, yerel İnternet bağlantısı veya USB modem bağlantısı gibi diğer ağ türleri için de kullanılabilir.

Varsayılan olarak Kaspersky VPN Secure Connection, web sitesine bağlanmak için HTTPS protokolü kullanılırsa güvenli bir bağlantı etkinleştirmenizi istemez.

Banka, çevrimiçi mağaza, sosyal ağ, sohbet ve e-posta web sitelerini ziyaret ederken sanal bölgenizi değiştirmek, dolandırıcılığa karşı sistemlerin tetiklenmesine sebep olabilir. Dolandırıcılığa karşı sistemler, çevrimiçi finansal işlemleri dolandırıcılık işlemlerine karşı kontrol etme amacı taşır.

Kaspersky VPN Secure Connection'ın kullanımı yerel yasalarla düzenlenir. Uygulamayı yalnızca kullanım amacı doğrultusunda ve yerel yasaları ihlal etmeden kullanabilirsiniz.

Sayfanın başına git