Для чого потрібна програма Kaspersky VPN Secure Connection

Загальнодоступні мережі Wi-Fi можуть бути недостатньо захищені, наприклад, якщо в мережі застосовується вразливий протокол шифрування або слабкий пароль. Коли ви робите покупки в Інтернеті через незахищені мережі Wi-Fi, ваші паролі та інші конфіденційні дані передаються у вигляді відкритого тексту. Зловмисники можуть перехопити ваші конфіденційні дані, наприклад дізнатися номер вашої банківської картки й отримати доступ до грошей.

Коли ви підключаєтеся до мережі Wi-Fi, Kaspersky VPN Secure Connection перевіряє безпечність цієї мережі. Якщо мережа Wi-Fi небезпечна, програма Kaspersky VPN Secure Connection пропонує встановити безпечне з’єднання через спеціальний сервер, розташований у вказаному вами регіоні. Коли безпечне з’єднання ввімкнуто, дані із сайту спочатку надходять на виділений сервер. Після цього програма Kaspersky VPN Secure Connection передає їх на ваш пристрій через зашифроване безпечне з’єднання.

Kaspersky VPN Secure Connection надає такі можливості:

Програму Kaspersky VPN Secure Connection можна також використовувати для інших типів мережевих підключень, наприклад для локального підключення до Інтернету або підключення через USB-модем.

За замовчуванням програма Kaspersky VPN Secure Connection не пропонує встановлювати безпечне з’єднання, якщо підключення до сайту здійснюється за протоколом HTTPS.

Зміна регіону під час відвідування сайтів банків, Інтернет-магазинів, а також соціальних мереж, чатів і поштових сайтів може призводити до спрацьовування систем фрод-моніторингу. Системи фрод-моніторинґу призначено для оцінювання фінансових транзакцій в Інтернеті з метою виявлення шахрайських операцій.

Використання Kaspersky VPN Secure Connection регулюється місцевим законодавством. Ви можете використовувати програму лише за призначенням, не порушуючи місцевого законодавства.

На початок сторінки