Jaki jest cel programu Kaspersky VPN Secure Connection?

Publiczne sieci Wi-Fi mogą nie być bezpieczne, na przykład, gdy sieć Wi-Fi używa protokołu szyfrowania zawierającego luki słabego hasła. Jeśli dokonujesz zakupów w internecie, korzystając z niechronionych sieci Wi-Fi, Twoje hasła i inne poufne dane zostają przesłane w postaci niezaszyfrowanej. Cyberprzestępcy mogą przechwycić takie dane, na przykład numer Twojej karty płatniczej, a także uzyskać dostęp do Twoich pieniędzy.

W momencie łączenia się z siecią Wi-Fi program Kaspersky VPN Secure Connection sprawdza bezpieczeństwo sieci. Jeśli sieć Wi-Fi będzie niezabezpieczona, aplikacja wyświetli pytanie o włączenie bezpiecznego połączenia poprzez specjalnie przydzielony do tego celu serwer w regionie, który określiłeś. Po włączeniu VPN, dane ze strony internetowej zostaną najpierw odebrane przez ten serwer. Następnie aplikacja wysyła dane na Twoje urządzenie przy użyciu zaszyfrowanego bezpiecznego połączenia.

Kaspersky VPN Secure Connection oferuje następujące korzyści:

Program Kaspersky VPN Secure Connection może być także używany dla innych typów połączeń sieciowych, na przykład lokalnego połączenia internetowego lub połączenia przez modem USB.

Domyślnie Kaspersky VPN Secure Connection nie wyświetla pytania o włączenie VPN, jeśli do łączenia ze stroną internetową używany jest protokół HTTPS.

Zmiana regionu lub miasta podczas odwiedzania stron z bankowością elektroniczną, sklepów online, sieci społecznościowych, czatów lub stron poczty elektronicznej może prowadzić do włączenia systemów antyoszustowych. Systemy antyoszustowe są przeznaczone do analizy transakcji finansowych online pod kątem oznak typowych dla oszukańczych działań.

Korzystanie z Kaspersky VPN Secure Connection jest regulowane przez prawo obowiązujące w danym regionie. Możesz korzystać z aplikacji tylko zgodnie z jej przeznaczeniem, nie naruszając przepisów prawa obowiązującego w danym regionie.

Przejdź do góry