O Kaspersky VPN

Kaspersky VPN ukrywa Twoją prawdziwą lokalizację i szyfruje wszystkie dane wysyłane i odbierane przez Twoje urządzenie.

Kaspersky VPN Secure Connection można zainstalować na komputerach stacjonarnych, laptopach i urządzeniach mobilnych z systemem Microsoft Windows, macOS, Android lub iOS.

Jak to działa?

Publiczne sieci Wi-Fi mogą być niedostatecznie chronione, na przykład sieć Wi-Fi może wykorzystywać podatny na ataki protokół szyfrowania lub popularną nazwę sieci Wi-Fi (SSID). Gdy robisz zakupy przez internet za pośrednictwem niezabezpieczonej sieci Wi-Fi, Twoje hasła i inne poufne dane mogą być przesyłane bez szyfrowania. Hakerzy mogą przechwycić Twoje poufne dane, znaleźć dane Twojej karty bankowej, a następnie uzyskać dostęp do Twoich pieniędzy.

Podczas łączenia się z siecią Wi-Fi aplikacja sprawdza sieć. Jeśli sieć Wi-Fi jest niezabezpieczona, aplikacja wyświetli monit o włączenie bezpiecznego połączenia za pośrednictwem specjalnie przydzielonego serwera wirtualnego. W ten sposób aplikacja wysyła i odbiera Twoje dane przez szyfrowane, bezpieczne połączenie. Ten proces gwarantuje, że nikt w sieci Wi-Fi nie będzie mógł przechwycić Twoich prywatnych danych.

Zalety

Kaspersky VPN zapewnia następujące korzyści:

Wersja bezpłatna Kaspersky VPN jest dołączona domyślnie. Możesz przełączyć się do wersji premium.

Korzystanie z VPN może podlegać lokalnym przepisom. Możesz używać VPN tylko zgodnie z jego przeznaczeniem i bez naruszania lokalnych przepisów.

Przejdź do góry