Zgodność z prawem Unii Europejskiej

W przypadku dystrybucji programu na terenie Unii Europejskiej, Kaspersky Safe Kids spełnia warunki Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO, ang. GDPR - General Data Protection Regulation).

Akceptując Umowę licencyjną i Politykę prywatności, potwierdzasz, że masz odpowiedni wiek do zainstalowania Kaspersky Safe Kids na terenie Unii Europejskiej. Po zainstalowaniu Kaspersky Safe Kids, zostanie zaoferowane przeczytanie i zaakceptowanie warunków wymaganych do wstępnej konfiguracji i korzystania z Kaspersky Safe Kids.

Zostaniesz także poproszony o zaakceptowanie Oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych w celach marketingowych, które umożliwia Kaspersky zaoferowanie Ci dodatkowych korzyści. Jeśli zdecydujesz się zaakceptować to oświadczenie, będziesz mógł je odrzucić w ustawieniach aplikacji w dowolnym momencie.

Jeśli zamierzasz skonfigurować aplikację dla urządzenia iOS Twojego dziecka, pomiń Oświadczenie marketingowe. W systemie iOS, w trybie dziecka dane nie są przetwarzane w celach marketingowych.

Przeglądanie i akceptowanie lub odrzucanie dodatkowych warunków

Zgodnie z warunkami RODO, masz prawo do usunięcia z Kaspersky wszystkich swoich danych osobowych, wysłanych przez bieżącą instalację aplikacji. Aby usunąć z Kaspersky wszystkie dane osobowe, wysłane przez bieżącą instalację, skontaktuj się z działem pomocy technicznej i podaj numery ID urządzenia i instalacji.

Sprawdzanie numerów ID urządzenia i instalacji

Przejdź do góry