Kaspersky Safe Kids for Microsoft Windows

Over de inhoud van trace- en dumpbestanden

Nadat u een probleem hebt gemeld aan de experts van de Technische Support van Kaspersky Lab, kunnen ze u vragen om een rapport aan te maken dat informatie over de werking van Kaspersky Safe Kids bevat en om dat rapport naar de Technische Support te versturen. De experts van de Technische Support kunnen u ook vragen om een tracebestand aan te maken. Dankzij het tracebestand kan de uitvoering van programmaopdrachten stapsgewijs worden onderzocht en kan worden bepaald in welke fase een fout optreedt.

Over de inhoud van dumpbestanden

Dumpbestanden bevatten informatie over het fysieke geheugen van het apparaat, geladen stuurprogramma's en een kopie van fragmenten van fysiek geheugen. Deze informatie helpt de plaats van de crash in het programma te identificeren.

Dumpbestanden kunnen vertrouwelijke gegevens bevatten. Kaspersky Lab bewaart of verwerkt geen vertrouwelijke gegevens. De verstuurde bestanden zijn vereist om problemen met het programma op te lossen.

Over tracebestanden voor het downloadprogramma en de Installatiewizard van Kaspersky Safe Kids

Tracebestanden bevatten informatie over gebeurtenissen die zich voordoen wanneer u het volgende doet:

  • Het installatiepakket van Kaspersky Safe Kids downloaden.
  • Kaspersky Safe Kids installeren.

Tracebestanden voor het downloadprogramma en de Installatiewizard van Kaspersky Safe Kids bevatten mogelijk de adressen van de servers vanwaar het installatiepakket is gedownload, de volledige namen van de te installeren bestanden en snelkoppelingen.

Tracebestanden voor het downloadprogramma en de Installatiewizard van Kaspersky Safe Kids worden in de map %TEMP% opgeslagen onder de volgende namen:

  • kl-preinstall-<datum>-<tijd>.log
  • kl-install-<datum>-<tijd>.log
  • kl-setup-<datum>-<tijd>.log

Over de tracebestanden GUI.log, SRV.log en HST.log

De tracebestanden GUI.log en SRV.log bevatten informatie over gebeurtenissen die zich voordoen tijdens het volgende:

  • Verbinding maken met My Kaspersky.
  • Instellingen vanaf My Kaspersky ophalen.
  • Statistieken naar My Kaspersky versturen.
  • De ontvangen instellingen toepassen op de computer.

Het tracebestand GUI.log bevat mogelijk namen van accounts in het besturingssysteem, adressen van websites, namen van browsers en de volledige namen van bestanden die door de gebruiker zijn gestart.

Het tracebestand SRV.log bevat mogelijk de volledige namen van programmabestanden, de naam en het IP-adres van de proxyserver, beperkingen voor gebruikers, adressen van bezochte websites en namen van accounts in het besturingssysteem, openbare servercertificaten, alsook gebruikersnamen en wachtwoorden die worden gebruikt voor het aanmelden bij websites via een niet-versleuteld protocol.

Het tracebestand HST.log bevat mogelijk de volledige namen van programmabestanden, de naam en het IP-adres van de proxyserver, beperkingen voor gebruikers, adressen van bezochte websites en namen van accounts in het besturingssysteem.

Tracebestanden worden in de map %ProgramData%\Kaspersky Lab opgeslagen (of in de map C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab op computers met Windows XP).

Tracebestanden hebben namen die er als volgt uitzien:

  • Safekids.<versie>_<datum_aanmaak>_<tijd_aanmaak>_<proces-ID>.GUI.log.
  • safekids.<versie>_<datum_aanmaak>_<tijd_aanmaak>_<proces-ID>.SRV.log.
  • safekids.<versie>_<datum_aanmaak>_<tijd_aanmaak>_<proces-ID>.HST.log.

Tracebestanden worden 7 dagen opgeslagen op het apparaat. Daarna worden ze verwijderd door het programma. Als u de registratie van programmagebeurtenissen uitschakelt, worden alle tracebestanden permanent verwijderd van de computer.

Raadpleeg ook

Informatie over de prestaties van Kaspersky Safe Kids leveren aan de Technische Support