Ograniczenia i ostrzeżenia

Lista zablokowanych stron internetowych

Domyślnie, lista ograniczonych aplikacji obejmuje następujące aplikacje:

Nie zalecamy zmieniania tych ustawień, jeśli chcesz, żeby szkodliwa treść była blokowana w przeglądarce i żeby komputer był blokowany zgodnie z terminarzem.

Problemy z kompatybilnością

Program Kaspersky Safe Kids jest niekompatybilny z Microsoft Internet Explorer 8 i aplikacjami zgodnymi ze stylistyką systemu Windows 8.

Kaspersky Safe Kids zapobiega wymianie danych po protokole QUIC (Quick UDP Internet Connections). Przeglądarka korzysta ze standardowego protokołu zabezpieczeń transportu (TLS lub SSL) niezależnie od tego, czy protokół QUIC jest włączony w przeglądarce.

Zapory sieciowe mogą blokować ruch sieciowy dla programu Kaspersky Safe Kids. Jeśli masz osobistą zaporę sieciową na komputerze (na przykład jako komponent oprogramowania antywirusowego), chroń ją przy pomocy hasła. Dziecko nie będzie mogło zmienić ustawień zapory sieciowej, aby ominąć ograniczenia internetowe nałożone przez Kaspersky Safe Kids.

W celu zapoznania się z informacjami dotyczącymi kompatybilności Kaspersky Safe Kids z różnymi przeglądarkami, sprawdź odpowiednie artykuły:

Kompatybilność z Yandex.Browser

Kompatybilność z przeglądarką Opera

Kompatybilność z przeglądarką Mozilla Firefox

Ograniczenia Norton Security

Możliwe jest zablokowanie aktywności sieciowej Kaspersky Safe Kids za pośrednictwem programu Norton Security, jeśli jest on zainstalowany i włączony na Twoim komputerze. Aby temu zapobiec, zalecamy chronić ustawienia Norton Security za pomocą hasła.

Przejdź do góry