Ustawienia zalecane

W tym kroku możesz sprawdzić i zmienić ustawienia Kaspersky Total Security, które eksperci z Kaspersky zalecają włączyć przed rozpoczęciem korzystania z aplikacji.

W celu zmiany zalecanych ustawień:

 1. Wybierz ustawienia, które chcesz włączyć lub wyłączyć:
  • Jeśli często pobierasz i instalujesz aplikacje z internetu, pozostaw pole Włącz ochronę przed reklamami, aby instalować tylko żądane oprogramowanie i blokować instalację dodatkowych programów zaznaczone. Zapobiegnie to instalacji niepotrzebnych aplikacji.
  • Pozostaw pole Usuń szkodliwe narzędzia, oprogramowanie adware, autodialery oraz podejrzane programy pakujące zaznaczone, jeśli chcesz, żeby aplikacja usuwała te obiekty.
  • Jeśli często instalujesz nowe aplikacje, pozostaw pole Wykrywaj pozostałe programy, które mogą zostać wykorzystane przez przestępców do uszkodzenia komputera lub danych prywatnych zaznaczone. Pomoże to w wykrywaniu aplikacji, które mogą być używane do uszkodzenia komputera lub danych.
  • Aby dowiedzieć się o nowych i głównych możliwościach aplikacji, pozostaw pole Zapoznaj się z przewodnikiem po funkcjach aplikacji zaznaczone.

  Jeśli nie chcesz włączyć ustawień zalecanych przez Kaspersky, odznacz odpowiednie pola.

 2. Kliknij przycisk Zastosuj.
Przejdź do góry