Informacje o module Surfowanie incognito

Niektóre strony internetowe używają usług śledzenia do zbierania informacji o Twoich aktywnościach w internecie. Te informacje są następnie analizowane i wykorzystywane w celu wyświetlania reklam.

Moduł Surfowanie incognito został zaprojektowany do blokowania gromadzenia informacji o aktywności online użytkowników.

W trybie wykrywania moduł Surfowanie incognito wykrywa i zlicza próby gromadzenia danych, a następnie zapisuje te informacje w raporcie. Tryb wykrywania jest włączony domyślnie, a gromadzenie danych jest dozwolone na wszystkich stronach internetowych.

W trybie blokowania moduł Surfowanie incognito wykrywa i blokuje próby gromadzenia danych, a informacje o tych próbach zapisuje w raporcie. W tym trybie gromadzenie danych jest zablokowane na wszystkich stronach internetowych, za wyjątkiem:

Licznik zablokowanych prób gromadzenia danych wyświetla całkowitą liczbę zablokowań na całej stronie w zależności od liczby stron internetowych otwartych w przeglądarce. Jeśli jedna strona jest otwarta w przeglądarce, liczone są tylko zablokowane próby gromadzenia danych na tej podstronie. Jeśli kilka podstron tej samej strony jest otwartych w przeglądarce, liczone są zablokowane próby gromadzenia danych na wszystkich stronach strony otwartej w przeglądarce.

Modułem Surfowanie incognito można zarządzać z poziomu interfejsu Kaspersky Total Security lub przy pomocy rozszerzenia Kaspersky Protection w przeglądarce.

Surfowanie incognito posiada następujące ograniczenia:

Przejdź do góry