Merkinnät näytetään luettelonäkymässä oletuksena aakkosjärjestyksessä. Voit vaihtaa ruutunäkymään, lajitella merkinnät manuaalisesti ja luoda kansioita merkintöjen ryhmittämiseksi. Voit lisätä kansioon minkä tyyppisiä merkintöjä tahansa. Kansiot näytetään aina aakkosjärjestyksessä ennen merkintöjä eikä niitä voi lajitella manuaalisesti. Kansiot synkronoidaan laitteidesi välillä. Lajittelu- ja näkymäasetuksia ei synkronoida laitteiden välillä.
Vedä ja pudota merkintä uuteen sijaintiin tai kansioon.
Jos sinulla on manuaalisesti lajiteltuja merkintöjä osiossa, kaikki uudet lisätyt merkinnät näytetään aakkosjärjestyksessä osion lopussa. Tilit-osiossa lajitellut merkinnät lajitellaan automaattisesti samalla tavalla selainlaajennuksissa.
Valitse alla olevasta luettelosta merkinnät, jotka haluat lisätä kansioon.
Napsauta Tallenna.
Kansio luodaan.
Voit nollata mukautetut lajitteluasetukset näyttääksesi kaikki merkinnät aakkosjärjestyksessä. Jos nollaat mukautetut lajitteluasetukset, niitä ei voi palauttaa.