Naleving van de Europese wetgeving

Kaspersky Safe Kids wordt gedistribueerd in de Europese Unie en voldoet aan de voorwaarden van de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG).

Wanneer u de Gebruiksrechtovereenkomst en het Privacybeleid accepteert, bevestigt u dat u oud genoeg bent om Kaspersky Safe Kids te installeren binnen de Europese Unie. Nadat Kaspersky Safe Kids is geïnstalleerd, wordt u gevraagd de voorwaarden te lezen en te accepteren die vereist zijn voor de initiële configuratie en het gebruik van Kaspersky Safe Kids.

U wordt ook gevraagd om de Verklaring over gegevensverwerking voor marketingdoeleinden te accepteren. Als u dit doet, kan Kaspersky Lab u extra voordelen bieden. Als u ervoor kiest deze verklaring te accepteren, kunt u dit op elk gewenst moment in de programma-instellingen ongedaan maken.

Aanvullende voorwaarden bekijken, accepteren of weigeren

In overeenstemming met de bepalingen van de AVG hebt u het recht Kaspersky Lab te vragen om al uw persoonlijke gegevens te verwijderen die tijdens de installatie van de app werden verstrekt. Als u Kaspersky Lab wilt vragen om al uw persoonlijke gegevens te verwijderen die tijdens de installatie van de app werden verstrekt, neemt u contact op met de Technische Support en geeft u de apparaat- en installatie-ID’s.

Apparaat- en installatie-ID’s bekijken

Naar boven