Nedostupnost VPN v určitých oblastech

V některých oblastech je použití VPN regulováno zákonem. V současné době není funkce Kaspersky VPN dostupná v následujících zemích:

V těchto zemích bude funkce Kaspersky VPN nedostupná. Společnost Kaspersky se snaží zabránit nákupu předplatného VPN v těchto regionech.

Pokud jste si nechtěně zakoupili předplatné Kaspersky VPN v některém z výše uvedených regionů, doporučujeme vám jednu z následujících možností:

Chcete-li se dozvědět o dostupnosti VPN v Rusku, přečtěte si tento článek.

Přerušení prodeje v Indii

Společnost Kaspersky nyní přerušila prodej produktu Kaspersky VPN Secure Connection v Indii: nebude již k dispozici jako samostatný produkt ani jako součást produktů Kaspersky Plus, Kaspersky Premium ani Kaspersky Small Office Security.

V případech, kdy už byla placená verze aplikace Kaspersky VPN Secure Connection aktivována – jako samostatný produkt nebo jako součást produktů Kaspersky Plus, Kaspersky Premium nebo Kaspersky Small Office Security – bude fungovat až do konce období předplatného. Automatické obnovení bude nadále fungovat jako obvykle.

Mám placené předplatné a chci si nainstalovat aplikaci, která zahrnuje VPN

Pokud máte aktivní placené předplatné zakoupené v Indii, které zahrnuje VPN, a máte potíže s instalací nebo aktualizací aplikace, postupujte podle níže uvedených pokynů.

V případě systémů Android, iOS nebo macOS kontaktujte zákaznický servis společnosti Kaspersky.

V případě systému Windows si aplikaci stáhněte z webu My Kaspersky:

  1. V zařízení, do kterého chcete aplikaci nainstalovat, se přihlaste na webu My Kaspersky účtem, s nímž je předplatné propojeno
  2. Vyberte zařízení, které chcete používat
  3. Klikněte na tlačítko Stáhnout

    Případně kontaktujte zákaznický servis společnosti Kaspersky.

Začátek stránky