VPN nepieejamība noteiktos reģionos

Dažos reģionos VPN izmantošana ir juridiski reglamentēta. Pašlaik Kaspersky VPN funkcionalitāte nav pieejama šādās valstīs:

Šajās valstīs Kaspersky VPN funkcionalitāte nebūs pieejama. Kaspersky dara visu iespējamo, lai novērstu VPN abonementa iegādi šajos reģionos.

Ja nejauši iegādājāties Kaspersky VPN abonementu kādā no iepriekš uzskaitītajiem reģioniem, jums ir ļoti ieteicams veikt vienu no šīm darbībām:

Lai uzzinātu par VPN pieejamību Krievijā, lūdzu, izlasiet šo rakstu .

Apturēts Indijā

Uzņēmums Kaspersky tagad ir apturējis Kaspersky VPN Secure Connection pārdošanu Indijā: tas vairs nebūs pieejams kā atsevišķs produkts vai kā Kaspersky Plus, Kaspersky Premium vai Kaspersky Small Office Security sastāvdaļa.

Ja Kaspersky VPN Secure Connection maksas versija jau ir aktivizēta kā atsevišķs produkts vai kā Kaspersky Plus, Kaspersky Premium vai Kaspersky Small Office Security komponents, šī versija turpinās darboties līdz abonēšanas perioda beigām. Automātiskā atjaunošana turpinās darboties kā līdz šim.

Man ir maksas abonements, un es vēlos instalēt savu programmu, tostarp VPN

Ja jums ir Indijā iegādāts aktīvs maksas abonements, kas ietver VPN, un jums ir problēmas ar programmas instalēšanu vai atjaunināšanu, lūdzu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

Ja jums ir Android, iOS vai macOS ierīce, lūdzu, sazinieties ar Kaspersky klientu apkalpošanu.

J izmantojat Windows, iegūstiet programmu portālā My Kaspersky:

  1. Ierīcē, kurā vēlaties instalēt programmu, pierakstieties portālā My Kaspersky kontā, ar kuru ir saistīts jūsu abonements.
  2. Atlasiet izmantojamo abonementu.
  3. Noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt.

    Vai arī sazinieties ar Kaspersky klientu apkalpošanu.

Lapas augša