Programa „Kaspersky“ reguliariai ieško jūsų kompiuteryje įdiegtų programų naujinimų. Informaciją apie programų naujinimų skaičių ir tipus galite peržiūrėti Pranešimų centre.
Norėdami peržiūrėti sąrašą, sugeneruotą ieškant programos naujinimų:
Tai atidarys langą Pranešimų centras.
Atsidarys „App Updater“ langas su galimų programų naujinimų sąrašu.
Prieš atnaujinant programą, patariama perskaityti galutinio vartotojo licencijos sutartį. Galutinio vartotojo licencijos sutartys pateikiamos išskleidžiamajame Licencijos sutartys sąraše. Pagal numatytuosius parametrus galutinio vartotojo licencijos sutarties kalba atitinka programos sąsajos kalbą. Jei galutinio vartotojo licencijos sutartis programos sąsajos kalba nepasiekiama, GVLS tekstas pateikiamas programos „Kaspersky“ sąsajos kalba. Visais kitais atvejais galutinio vartotojo licencijos sutarties tekstas pateikiamas anglų kalba arba pirmąja galima kalba, jei teksto anglų kalba nėra.
, kad atidarytumėte meniu, ir pasirinkite Neatnaujinti šios taikomosios programos, jei norite, kad programa „Kaspersky“ nepraneštų apie galimus pasirinktos programos naujinimus.Pasirinkta programa perkeliama į išimčių sąrašą. Programa „Kaspersky“ nustoja rodyti pranešimus apie išleistus šios programos naujinimus.
, kad atidarytumėte meniu, ir pasirinkite Praleisti šį naujinimą, jei norite, kad programa „Kaspersky“ nepraneštų apie pasirinktą naujinimą.Pasirinktas programos naujinimas perkeliamas į išimčių sąrašą. Programa „Kaspersky“ rodys pranešimą apie atsiradusį šios programos naujinimą.
, kad atidarytumėte meniu ir pasirinkite Atidaryti pardavėjo svetainę, jei norite rankiniu būdu atsisiųsti ir įdiegti pasirinktos programos naujinimą.Numatytoji operacinės sistemos naršyklė atidarys programinės įrangos tiekėjo svetainę. Naujinimą galite peržiūrėti svetainėje ir atsisiųsti rankiniu būdu.
Lango sąsaja, „App Updater“ ir Galutinio vartotojo licencinių sutarčių peržiūra gali skirtis priklausomai nuo programos „Kaspersky“ lokalizavimo kalbos.
Į puslapio viršų