Met een configuratiebestand met instellingen van Kaspersky Endpoint Security kunt u de volgende taken uitvoeren:
Een configuratiebestand exporteren
Zo maakt u een configuratiebestand aan:
Als u het configuratiebestand wilt gebruiken om Kaspersky Endpoint Security lokaal of op afstand te installeren, moet u het bestand install.cfg noemen.
Om het configuratiebestand op te slaan, moet Wachtwoordbeveiliging zijn ingeschakeld. De gebruiker moet de machtiging Instellingen-export hebben.
Als gevolg hiervan maakt het programma een configuratiebestand aan. Het configuratiebestand kan gegevens van een gebruikersaccount bevatten. Daarom encrypt Kaspersky Endpoint Security het bestand. U kunt een configuratiebestand niet bewerken. Elke poging tot het wijzigen van een configuratiebestand maakt het corrupt.
Een configuratiebestand exporteren
Een configuratiebestand kan de details van gebruikersaccounts bevatten die aan het programma zijn toegevoegd. Als u het bestand importeert op dezelfde computer als waarop het bestand is gemaakt, importeert Kaspersky Endpoint Security de wachtwoorden van gebruikersaccounts. Als u het bestand op een andere computer importeert, moet u de wachtwoorden handmatig invoeren.
Zo importeert u de instellingen van Kaspersky Endpoint Security vanuit een configuratiebestand:
Alle waarden van de instellingen van Kaspersky Endpoint Security worden overeenkomstig het geselecteerde configuratiebestand ingesteld.

De programma-instellingen beheren