Informacje o ochronie dzieci przy użyciu Kaspersky Safe Kids

Jeśli zainstalowałeś Kaspersky Internet Security na swoim komputerze, możesz użyć Kaspersky Safe Kids, rozwiązania, które pomaga w ochronie Twojego dziecka – za darmo.

Informacje o Kaspersky Safe Kids

Kaspersky Safe Kids to wieloplatformowe rozwiązanie, które pomaga Ci w monitorowaniu bezpieczeństwa Twojego dziecka w prawdziwym świecie oraz w świecie wirtualnym. To Ty decydujesz, co jest bezpieczne dla Twojego dziecka, na przykład, które strony może odwiedzać, ile godzin może spędzać na korzystaniu z komputera lub smartfona oraz gdzie może chodzić. Aplikacja upewnia się, że dziecko przestrzega reguły, które ustawiłeś.

Aplikacja Kaspersky Safe Kids jest kompatybilna z urządzeniami Windows, macOS, Android i iOS. Jeśli instalujesz Kaspersky Safe Kids na swoich urządzeniach oraz na urządzeniach, których używa Twoje dziecko, możesz zarządzać aplikacją na urządzeniach dziecka, korzystając z konta My Kaspersky lub trybu rodzica w aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym.

Kaspersky Safe Kids jest dostępny w dwóch wersjach: Bezpłatna i Premium.

Aby korzystać z Kaspersky Safe Kids, musisz pobrać pakiet instalacyjny aplikacji z internetu i ręcznie zainstalować aplikację na komputerze.

Jeśli korzystasz z Kaspersky Safe Kids

Twoje dziecko może wyłączyć Kaspersky Safe Kids, korzystając z Kaspersky Internet Security. Aby tego uniknąć, zalecamy ochronę dostępu do ustawień Kaspersky Internet Security przy użyciu hasła.

Jeśli zalogowałeś się do systemu operacyjnego z poziomu konta skojarzonego z profilem dziecka w Kaspersky Safe Kids, Kaspersky Internet Security przestanie wyświetlać następujące powiadomienia:

Możesz włączyć powiadomienia, zaznaczając pole Wyświetlaj powiadomienia na kontach dziec w oknie Ustawienia powiadomień (UstawieniaDodatkowePowiadomienia).

Program Kaspersky Safe Kids nie jest dostępny we wszystkich regionach.

Przejdź do góry