Kaspersky Internet Security heeft de volgende bekende problemen en mogelijke oplossingen op ASUS-apparaten:
Op apparaten met Asus Mobile Manager kan de automatische start van Kaspersky Internet Security worden geblokkeerd als u Kaspersky Internet Security configureert en vervolgens sluit in de recente apps. Hierdoor kan Kaspersky Internet Security geen opdrachten vanaf My Kaspersky ontvangen en uitvoeren.
Door de firmware-functionaliteit op de ASUS ZenFone 2 is het mogelijk dat de app niet automatisch wordt gestart nadat het apparaat opnieuw is opgestart. Wij raden u aan om Kaspersky Internet Security toe te voegen aan de apps die de app kunnen autorunnen of handmatig kunnen starten nadat het apparaat opnieuw is opgestart.
Op ASUS apparaten die Android 7.1.1 draaien, hetGegevens wissencommando kan gegevens niet wissen van een SD kaart. Om het risico dat gegevens in de verkeerde handen vallen te minimaliseren, moet u geen gevoelige gegevens op SD-kaarten op deze apparaten opslaan.
Op Asus ZenFone 4 Max (ZC554KL) mag Kaspersky Internet Security inkomende spamberichten niet blokkeren.