Kimlik doğrulama uygulaması aracılığıyla iki aşamalı doğrulama hakkında

Oturum açtığınızda iki adımlı doğrulama için özel kimlik doğrulama uygulamalarını kullanabilirsiniz. İnternet veya mobil ağa gerek duymadan cihazınızda yerel olarak bir defalık güvenlik kodları oluşturulur.

Kimlik doğrulama uygulaması örnekleri

Android

iOS

Windows

macOS

Linux

Google Authenticator

Google Authenticator

Authy

Authy

Authy

Microsoft Authenticator

Microsoft Authenticator

 

 

 

Authy

Authy

 

 

 

Cep telefonunuzdan farklı bir cihazda da kimlik doğrulama uygulamasıyla iki aşamalı doğrulama ayarlamanızı öneririz. Bu, cep telefonunuzun kaybolması veya çalınması halinde, hesabınıza giriş yapıp Hırsızlığa Karşı Koruma özelliklerini kullanmanıza olanak sağlar. Kurulum nasıl yapılır

Sadece listelenen uygulamaların My Kaspersky ile uyumluluğu test edilmiştir ve bu uygulamaların o zamanda kullanılabilecek durumda olduğu görülmüştür. Uygulamaların ara yüzleri tercih ettiğiniz dilde mevcut olmayabilir. Ayrıca kullanmadan önce lütfen uygulamaların GDPR uyumluluğunu ve gizlilik ilkelerini de kontrol edin. Kaspersky, bu uygulamaların sahipleri tarafından, sponsorluk dahil olmak üzere, herhangi bir şekilde desteklenmez ve uygulama sahiplerine herhangi bir şekilde bağlı değildir. Bu liste yalnızca bilgi verme amaçlıdır ve açık veya zımni bir garanti oluşturuyormuş gibi yorumlanmamalı veya listeye böyle bir anlam verilmemelidir.

Ayrıca bkz

İki aşamalı doğrulamayı ayarlama

Kimlik doğrulama uygulamalarını birden fazla cihazda ayarlama

Sayfanın başına git