Chroń swoje dane, jeśli Twoje bezpieczne połączeni zostało utracone

Jeśli włączysz VPN, Twoje dane są chronione podczas surfowania w internecie. Jednakże, jeśli połączenie VPN spadnie, Twoje dane nie będą chronione i cyberprzestępcy będą mogli je wykraść. Aby Twoje dane były zawsze chronione, możesz użyć Kill Switch. Kill Switch przerwie przesyłanie danych przez internet, gdy następuje ponowne nawiązanie połączenia z VPN. Twoje połączenie z internetem zostanie przywrócone po włączeniu VPN.

Ważne: Aby chronić Twoje dane, Kill Switch całkowicie blokuje przesyłanie danych za pośrednictwem internetu, aż do przywrócenia połączenia VPN. To nie wpływa na przesyłanie danych w Twojej sieci lokalnej. Twój komputer Mac może wchodzić w interakcję z innymi urządzeniami w Twojej sieci lokalnej bez żadnych ograniczeń.

Domyślnie, Kill Switch zostanie wyłączony, a Kaspersky VPN nie blokuje dostępu do internetu, jeśli połączenie VPN zostanie przerwane.

Włącz Kill Switch

Uwaga: Kill Switch jest dostępny tylko w wersji premium Kaspersky VPN na komputerach działających pod systemem macOS 10.15 i 11.

Zobacz również

Aktywowanie połączenia VPN

Chroń swoje połączenie z niezabezpieczoną siecią Wi-Fi

Wybieranie działania, jakie Kaspersky VPN wykona po nawiązaniu połączenia z niezabezpieczoną siecią Wi-Fi

Przejdź do góry