Instalowanie Kaspersky Safe Kids

Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Instalacja ogólna

Kaspersky Safe Kids może zostać zainstalowany na komputerze dziecka oraz na komputerze rodzinnym używanym przez dziecko. Jeżeli Twoje dzieci nie korzystają z komputera, nie ma potrzeby instalowania na nim oprogramowania Kaspersky Safe Kids.

W zależności od wieku dziecka, możesz samodzielnie zainstalować aplikację i ustawić reguły korzystania z urządzeń lub zrobić to z dzieckiem. Nasza rada dla rodziców pomoże Ci omówić instalację Kaspersky Safe Kids z Twoim dzieckiem.

Możesz pobrać Kaspersky Safe Kids z poziomu strony internetowej My Kaspersky lub ze strony internetowej Kaspersky.

Aby móc zainstalować, używać i aktualizować Kaspersky Safe Kids, wymagany jest dostęp do internetu.

Przed instalacją program Kaspersky Safe Kids sprawdza komputer pod kątem niekompatybilnych aplikacji. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek niekompatybilne aplikacje, możesz je odinstalować i kontynuować instalację. Jeśli zainstalujesz Kaspersky Safe Kids bez odinstalowywania niekompatybilnych aplikacji, może mieć to wpływ na działanie Kaspersky Safe Kids.

Przed zainstalowaniem Kaspersky Safe Kids sprawdź, czy Twój komputer, system operacyjny i ustawienia środowiska spełniają wymagania systemowe znajdujące się w sekcji Wymagania systemowe.

Instalowanie Kaspersky Safe Kids na komputerze

Instalacja w trybie cichym

Kaspersky Safe Kids można zainstalować z poziomu wiersza poleceń. Sposób ten różni się od normalnej instalacji brakiem interfejsu. Jeśli uruchomisz instalację w trybie cichym, nie będą wyświetlane umowy aplikacji.

Możesz odszukać EULA - [Windows] [Gotowy na RODO] dla Kaspersky Safe Kids na liście Umów licencyjnych i Politykę prywatności na stronie internetowej Kaspersky. Otwórz i uważnie przeczytaj je przed rozpoczęciem instalacji.

Jeśli nie akceptujesz warunków Umowy licencyjnej oraz Polityki prywatności, nie uruchamiaj instalacji Kaspersky Safe Kids na swoim komputerze.

Instalowanie Kaspersky Safe Kids w trybie cichym z poziomu wiersza poleceń

Po zakończeniu instalacji przejdź do wstępnej konfiguracji Kaspersky Safe Kids.

Przejdź do góry