Коли ви користуєтеся Інтернетом, ваш комп’ютер піддається ризику зараження вірусними програмами та іншими загрозами комп’ютерній безпеці. Загрози комп’ютерній безпеці можуть проникнути на ваш комп’ютер, коли ви завантажуєте безкоштовні програми або відвідуєте вебсайти, які зазнали атаки хакерів. Крім того, мережеві хробаки можуть атакувати ваш комп’ютер, як тільки комп’ютер встановлює з’єднання з Інтернетом, навіть до того, як ви відкриєте вебадресу або завантажите файл.
Програма Kaspersky захищає інформацію, яку ваш комп’ютер надсилає та отримує через протоколи HTTP і HTTPS у Safari, Chrome або Firefox.
Примітка. Програма Kaspersky відстежує вебтрафік на портах, які найчастіше використовуються для надсилання та отримання даних через HTTP та HTTPS. Програма перевіряє зашифровані з’єднання (HTTPS) лише за умови, що поле Перевіряти безпечні з’єднання (HTTPS) для <назви компонентів> у розділі Загальні на вкладці Захист позначено прапорцем.
Увімкнути/вимкнути Інтернет-захист
Важливо. Якщо вимкнути Інтернет-захист, його не буде знову ввімкнено автоматично під час повторного запуску програми або перезавантаження операційної системи. Вам потрібно знову ввімкнути Інтернет-захист вручну.
Інтернет-захист перевіряє вебтрафік на основі параметрів, рекомендованих Kaspersky. Зловмисні об’єкти розпізнаються за допомогою аналізу сигнатур, евристичного аналізу та даних із Kaspersky Security Network.
Перевірка посилань на вебсайтах на наявність фішингових загроз і зловмисних вебадрес дозволяє уникнути фішингових атак. Фішингові атаки зазвичай мають форму повідомлень електронної пошти від злочинців, які видають себе за фінансові установи (наприклад, банки) і надсилають посилання на шахрайські вебсайти. У цих електронних листах зловмисники намагаються обманом змусити користувача відвідати фішинговий вебсайт і ввести конфіденційні дані (наприклад, номер вашої банківської картки або ім’я та пароль вашого банківського рахунку в Інтернеті). Фішингову атаку можна замаскувати, наприклад, під повідомлення від вашого банку з посиланням на його офіційний вебсайт, але насправді посилання переведе вас на точну копію офіційного сайту банку, створеного самозванцями.
Інтернет-захист відстежує ваш вебтрафік на наявність спроб відвідати фішингові вебсайти (зокрема, сайти із загрозою криптоскаму). Він блокує доступ до таких вебсайтів. Щоб перевірити посилання на вебсайтах на наявність фішингових загроз та зловмисних вебадрес, програма Kaspersky використовує бази даних програм, евристичний аналіз і дані з Kaspersky Security Network.
Алгоритм сканування вебтрафіку
Кожен вебсайт або файл, до якого ви або програма отримуєте доступ через протоколи HTTP і HTTPS, перехоплюються та скануються на наявність шкідливого коду Інтернет-захистом:
Інформація про роботу Інтернет-захисту та всі виявлені небезпечні об’єкти вебтрафіку реєструється у звіті.
Примітка. Якщо Інтернет-захист перестає працювати через помилку, можна переглянути звіт Інтернет-захисту та спробувати перезапустити компонент. Якщо проблему не вирішено, ви можете звернутися в Службу підтримки клієнтів Kaspersky.
Перегляд звіту Інтернет-захисту
На початок сторінки