Przeglądanie listy firm na stronie Kaspersky Business Hub

Możesz przejrzeć informacje o firmach, które dodałeś na stronie Kaspersky Business Hub, takie jak: data dodania firmy do portalu, liczba podłączonych urządzeń i skrzynek pocztowych w firmie oraz informacje o licencji. Lista firm może również wyświetlać zagregowane statystyki ochrony.

W celu przejrzenia informacji o firmach dostępnych dla Ciebie jako administratora na stronie Kaspersky Business Hub:

 1. Wykonaj jedną z następujących czynności:
  • Jeśli nie zalogowałeś się na swoje konto na stronie Kaspersky Business Hub:
   1. Otwórz przeglądarkę i przejdź do Kaspersky Business Hub.
   2. Zaloguj się na swoje konto Kaspersky Business Hub, określając nazwę użytkownika i hasło.
   3. Jeśli skonfigurujesz weryfikację dwuetapową, wprowadź jednorazowy kod zabezpieczający który jest wysyłany do Ciebie SMS-em lub generowany w aplikacji uwierzytelniającej (w zależności od skonfigurowanej metody weryfikacji dwuetapowej).
  • Jeśli aktualnie pracujesz z Konsolą zarządzającą Kaspersky Endpoint Security Cloud, z listy rozwijalnej po lewej stronie wybierz Zarządzaj obszarami roboczymi.

  Na stronie portalu zostanie wyświetlona lista firm, dla których jesteś administratorem.

  Domyślnie wyświetlane są krótkie informacje o firmie.

 2. Aby wyświetlić szczegółowe informacje o firmie, kliknij odnośnik z nazwą firmy lub ikonę strzałki znajdującą się po jej lewej stronie.

Domyślnie, lista firm zawiera następujące informacje:

W trybie wyświetlania informacji szczegółowych wyświetlane są także następujące informacje:

W trybie szczegółowego wyświetlania informacji możesz otworzyć Konsolę zarządzającą Kaspersky Endpoint Security Cloud.

Lista rozwijalna Oznaczone do usunięcia znajduje się pod listą firm. Ta lista wyświetla informacje o obszarach roboczych, które zostały oznaczone do usunięcia przez Ciebie lub przez innych administratorów firmy. Możesz użyć odnośników na tej liście, aby wymusić usunięcie lub anulować usunięcie obszarów roboczych.

Możesz posortować listę firm według nazwy firmy lub według daty rejestracji firmy. Domyślnie, lista firm jest sortowana według daty rejestracji firmy w kolejności rosnącej (od najstarszej firmy do najnowszej).

W celu posortowania listy firm:

 1. Kliknij odnośnik Nazwa firmy, aby sortować według nazwy firmy, lub odnośnik Data rejestracji, aby posortować według daty rejestracji.

  Lista firm jest sortowana według wybranego ustawienia. Obok odnośnika, ikona Sortowanie w kolejności rosnącej (Sortowanie w porządku rosnącym) lub Sortowanie w kolejności malejącej (Sortowanie w porządku malejącym) wskazuje, że lista jest sortowana w kolejności rosnącej (lub malejącej).

 2. Jeśli chcesz zmienić kolejność sortowania, ponownie kliknij odnośnik.

  Kolejność sortowania zostanie zmieniona.

Przejdź do góry