Pobieranie zakupionych aplikacji

Jeśli już dodałeś swoją subskrypcję do swojego konta, możesz pobrać aplikację z panelu Subskrypcje. Jeśli ktoś współdzieli z Tobą subskrypcję na produkt Kaspersky, zobaczysz ją także na swoim panelu Subskrypcje. Udostępnioną aplikację możesz pobrać do momentu, gdy subskrypcja jest aktywna i nie ma pustych miejsc.

Zalecane jest użycie tylko najnowszych wersji naszych produktów i odnowienie swoich subskrypcji wystarczająco wcześnie. Jeśli chcesz pobrać jedną z wcześniejszych wersji aplikacji, a Twoja subskrypcja nie zezwala na to, skontaktuj się z pomocą techniczną w celu uzyskania pomocy.

W celu pobrania swojej zakupionej aplikacji:

  1. Przejdź do sekcji Subskrypcje.
  2. Kliknij żądaną subskrypcję.
  3. Kliknij przycisk Pobierz.
  4. Potwierdź domyślną opcję pobrania.

W sekcji Inne pobrania możesz także znaleźć inne dostępne opcje pobrania, na przykład, kodQR lub odnośnik do wysłania na Twój adres e-mail.

Jeśli pobierasz aplikację na tablet z systemem iOS, zamiast kliknąć odnośnik do App Store, zostaniesz poproszony o pobranie pakietu oprogramowania dla komputera Mac. Dzieje się tak dlatego, że w domyślnych ustawieniach przeglądarki Safari wyświetlana jest wersja komputerowa strony, a nie mobilna. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach przeglądarki lub kliknąć Inne pobrania, a następnie Pobierz z App Store.

Jeśli aplikacja nie może zostać pobrana, może to być spowodowane przez wiele rzeczy:

Jeśli subskrypcja została aktywowana po odnowieniu, konieczne jest dodanie subskrypcyjnego kodu aktywacyjnego na stronie My Kaspersky lub w samej aplikacji.

Aplikacji Kaspersky VPN Secure Connection nie można współdzielić. Tylko właściciel subskrypcji może używać technologii bezpiecznego połączenia. Jeśli jesteś właścicielem subskrypcji i nie możesz odnaleźć Kaspersky VPN Secure Connection na swoim panelu Subskrypcje, prawdopodobnie zarejestrowałeś ją na inny adres e-mail. Skontaktuj się z pomocą techniczną, aby przywrócić swoją subskrypcję i przyłączyć Kaspersky VPN Secure Connection do swojego konta.

Możesz kupić oddzielną subskrypcję na Kaspersky VPN Secure Connection i przyłączyć ją do konta.

Zobacz również

Podłączanie urządzenia do konta

Ręczne dodawanie subskrypcji do konta

Przejdź do góry