Wymiana informacji z Kaspersky Security Network

W celu udoskonalenia ochrony w czasie rzeczywistym, Kaspersky Security for Mobile wykorzystuje usługę chmury Kaspersky Security Network podczas działania następujących komponentów:

Informacje dotyczące typu danych wysyłanych do Kaspersky podczas korzystania z KSN w trakcie działania Antywirusa i Kontroli aplikacji są dostępne w Umowie licencyjnej. Akceptując warunki i postanowienia Umowy licencyjnej, wyrażasz zgodę na wysyłanie tych informacji.

Informacje o typie danych przesyłanych do Kaspersky podczas korzystania z KSN w trakcie działania Ochrony WWW są dostępne w Oświadczeniu dotyczącym przetwarzania danych w ramach Ochrony WWW. Akceptując warunki i postanowienia Oświadczenia, wyrażasz zgodę na wysyłanie tych informacji.

W celu zidentyfikowania pojawiających się zagrożeń bezpieczeństwa informacji, wniknięcia zagrożeń do systemu, a także zagrożeń trudnych do wykrycia (wraz z ich źródłami), a także zwiększenia ochrony informacji przechowywanych i przetwarzanych na urządzeniu, możesz rozszerzyć swoje uczestnictwo w Kaspersky Security Network.

W celu wymiany danych z KSN w celu udoskonalenia działania aplikacji, muszą być spełnione następujące warunki:

Możesz zakończyć wysyłanie danych statystycznych do Kaspersky Security Network w dowolnym momencie. Informacje dotyczące typu danych statystycznych wysyłanych do Kaspersky podczas korzystania z KSN w trakcie działania aplikacji mobilnej Kaspersky Endpoint Security for Android są dostępne w Oświadczeniu Kaspersky Security Network.

Więcej informacji na temat przekazywania danych do KSN można znaleźć w sekcji "Przekazywanie danych".

Podanie danych do KSN jest dobrowolne. Jeśli chcesz, możesz wyłączyć wymianę danych z KSN.

Przejdź do góry